Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Top akce nejen pro marketéry #červen24

Období letních dovolených, grilovaček s přáteli a sluníčka je tu. To ale neznamená, že by byla v červnu nouze o pořádnou nálož know-how. Na jakém eventu tedy stojí za to se stavit, než vyrazíte na dovolenou pod stan, k moři nebo do hor? Pojďte se na to podívat!

AI Date – 4. června, Praha

Prahnete po informacích v neustále se vyvíjející oblasti AI? Pak zavítejte na AI Date #2, který se tomuto tématu věnuje formou interaktivních „roundtablů“. Těšit se můžete na profesionály, kteří vám představí nejnovější AI nástroje používané v marketingu.

Chybět nebude workshop na téma praktického využití ChatGPT a tvorby efektivních promptů, kterým vás provede Barbora Brabcová. Do světa umělé inteligence ve videoprodukci se můžete ponořit s Davidem Ducem a Samuelem Bognerem. O nezastupitelnosti práce designerů navzdory AI vás přesvědčí Ondráš Petržilka, který má za sebou více než 20 let zkušeností. Těšit se můžete i na skvělý catering od Kro Kitchen a bohatý networking.

Akci hostí prostory kanceláří Mo-cha. Dveře AI Datu se otevírají v 17 hodin a samotný program začíná o půl hodiny později. Vstupenky si zajistíte na webu akce.

Mergado Fest – 6. června, Brno

Konference Mergado Fest, pořádaná už od roku 2017, se etablovala jako druhá nejstarší e-commerce akce v Brně. Každoročně nabízí 20 přednášek a workshopů, které prezentují aktuální trendy a rady od předních odborníků v českém i zahraničním online marketingu. Klíčovým prvkem akce je prostor pro networking a neformální sdílení know-how.

Akce slibuje plno nové inspirace, zpětnou vazbu, ale i nové klienty pro e-shopaře, marketéry nebo freelancery. Přijďte se setkat se stovkami jednotlivců, kteří mají stejné cíle v oblasti zvýšení výkonu svého online podnikání.

Váháte? Podívejte se na aftermovie z loňského ročníku.

Konference #HolkyzMarketingu – 6. června, Praha

Ve stejný den jako brněnské Mergado se bude v Praze živo odehrávat třetí konference od #HolkyzMarketingu, která tento rok slibuje největší formát. Hlavním tématem celé konference je marketing v roce 2030. Jak se připravit na budování nejlepších značek? Jak funguje jejich storytelling? Proč nás některé příběhy chytají více než jiné? Na to a mnoho dalších otázek získáte odpovědi v Kongresovém centru Praha.

Akce slibuje zajímavé přednášky jako například casestudy Foodora aneb jak se vaří nová značka od Jana Gemricha. Vojtěch Prokeš a Roman Zámečník představí, jak růst z malé značky na velkou. Michal Pastier nasdílí zkušenosti z více než tisíce reklamních kampaní a desítek rebrandingů. A Jana Žižková se spolu s Michalem Vodákem budou bavit o tom, jak můžeme být připraveni na data v marketingu pro rok 2030, když nejsme připraveni ani na rok 2027.

Pokud vás zajímá, jaké trendy budou hýbat budoucností, určitě byste zde neměli chybět.

Send Summit – 13. června, Praha

Tato půldenní konference se zaměřuje na vzdělávání specialistů v datově řízeném marketingu. Letošní ročník se bude věnovat oblasti home & decor.

Každý ví, že mít data není samo o sobě žádná výhra. Pokud s nimi ale umíme efektivně pracovat, mohou pro nás být velmi nápomocná v komunikaci s klienty. Nenechte si ujít přednášky a workshopy, které stojí na case studies z praxe. Těšit se můžete na Zuzku Dobšíčkovou a Martina Slavětínského, kteří celé odpoledne zahájí keynote založenou na přehledu o nákupním chování zákazníků v oblasti home & decor v roce 2024. Na segmentaci v e-mailingu se zaměří Bára Šmídová, inspiraci pro PPC kampaně v dané oblasti přinese Vojta Nekoranec, Zdeněk Pešička odhalí, jak si v oblasti SEO a PPC pomoct AI nástroji, a Marek Vomočil z IKEA zase shrne, proč i v home & decor je důležité PR.

Creative Restart – 20. června, Praha

Druhý ročník konference Creative Restart se zaměří na téma Passion & Vision. Kreativita, která pohání naši vášeň, nám pomáhá vytvářet vize a představy. Těšit se můžete na četné zastoupení žen z řad přednášejících. Na podiu vystoupí designérka Anna Marešová, ilustrátorka a kreativní ředitelka Barbora Balgová nebo fotografky Lenka Glisníková a Karolína Matušková.

Z řad mužů se o své zkušenosti podělí držitel 22 zlatých lvů v Cannes Mike Martin, světoznámý hudební skladatel Karel Havlíček nebo ostřílený designer Ondráš Petržilka. Přijďte se potkat a vzájemně se inspirovat, ať už pohledem, názorem, nebo samotnými zkušenostmi z vlastní cesty kreativitou. Konference se koná opět v krásném Kině Lucerna a chybět nebude ani networking, slušná after party a tradiční catering.

Víte o eventech, které proběhnou během prázdnin? Dejte mi vědět, ráda je pošlu do světa. Hezké léto!

Sdílejte článek

Související články