Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Data hýbou světem, nejen na KPMG Data Festivalu

Data jsou důležitá, ať už se pohybujete v jakémkoliv oboru podnikání. Je to fakt, se kterým se každý jedinec a především každá firma musí dříve či později smířit. Data jsou všude. Transakční, zákaznická, produktová, skladová, finanční, marketingová a mnohá další.

Data otevírají nové možnosti

Není divu, že je po datových analyticích v posledních letech taková poptávka. Pomocí dat můžete například objevit nové příležitosti na trhu nebo optimalizovat vaše rozpočty. Pryč jsou doby, kdy se rozhodnutí dělala na základě intuice. 

Když se naučíte datům porozumět, můžete dělat propočítaná rozhodnutí, která vám ušetří spoustu práce a značně sníží rizika. Data jsou prostě všude, jen je umět správně využít. 

Pokud se chcete dozvědět, jak pro vás mohou být data užitečná, nebo chcete posunout vaši firmu na novou úroveň, doporučujeme zúčastnit se KPMG Data Festivalu.

Kdy a kde: 8. října 2021, Atrium Rajské budovy Vysoké školy ekonomické v Praze

Vstup: Zdarma

Networking a prezentace firem na KPMG Data Festivalu 2020

Networking a prezentace firem na KPMG Data Festivalu 2020

Co vám přinese KMPG Data Festival

V rámci festivalu můžete navštívit nespočet přednášek a workshopů, na kterých se dozvíte nejnovější trendy v oblasti datové analytiky. Odborníci vám vysvětlí, jak datům správně porozumět a jak s nimi pracovat. Letošní ročník je věnován datům v souvislosti s etikou. A není divu. Jak nakládat s daty, především těmi osobními, je velkým tématem posledních let.

Těšit se můžete na přednášky týkající se například AI, Big Data, vizualizačních nástrojů, zákaznické analytiky, data science, textové analytiky a na mnohé další. Úroveň pokročilosti přednášek si zvolíte sami. Ať už jste ostřílený datař, nebo datový zelenáč, svůj rozhled v oboru si určitě rozšíříte.

Přednášky jsou rozděleny do 3 obecných tematických celků:

  • Datová moc a zodpovědnost
  • Naučte se rozumět datům
  • Data a budoucnost aneb kam nás posunul minulý rok

Na stránkách festivalu si můžete prohlédnout celý program a vybrat si, která přednáška nebo workshop jsou pro vás nejzajímavější.

Taste na KMPG Data Festivalu

I letos bude mít Taste svého zástupce mezi přednášejícími a nebude jím nikdo jiný než Honza Tichý, oficiální Google Certified Trainer.

Honza na své přednášce „Webová analytika ve světě bez dat“ ukáže, kde dneska jsme, co nás čeká a hlavně jak v tom všem i nadále dělat smysluplnou analytiku.

Sdílejte článek

Související články