Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Instagram přidal 3 nové funkce Boomerangu

Všechny trendy už několik let značí, že videa a obecně příspěvky s pohyblivými prvky jsou tou správnou cestou k tvorbě obsahu na sociálních sítích. Proto se velmi oblíbenou funkcí pro vytváření Instagram Stories stal Boomerang. Jde o krátké video, které se přehrává stále dokola, ve smyčce. Jeho bezkonkurenční výhodou je, že má zajímavý efekt, a přesto je velice snadný na vytvoření. Instragram si toho je moc dobře vědom, a proto jde oblibě tohoto formátu naproti. Pro milovníky Stories tak vznikly další možnosti, jak své příběhy vyšperkovat k dokonalosti.

V loňském roce programátorka a technologická blogerka  Jane Manchun Wong testovala celkem 6 nových možných rozšíření této funkce.

Testované funkce Boomerangu

Pouze 3 varianty se probojovaly až k uživatelům (nová rozšíření jsou dostupná s nejnovější verzí Instagramu). Konkrétně mluvíme o „Slowmo“, „Echo“ a „Duo“. Tato rozšíření dělají přesně to, co názvy napovídají. Nově tak můžete vytvořit třeba zpomalený Boomerang klip. 

Kromě nových natáčecích módů je nově možné video také sestříhat a upravit. Pokud se vám doteď Boomerang nepovedl přesně podle vašich představ, museli jste ho natočit celý znovu. Takové komplikace teď odpadají a vy si z klipu můžete vystřihnout pouze to, co se vám opravdu líbí. Hurá!

A jak jste na tom vy, využíváte Boomerang?

Pokud vás článek bavil, přečtěte si další texty z mé tvorby.

Od roku 2018 patřím do tastího týmu social media specialistů. Mám na starost tvorbu obsahu pro různé sociální sítě našich klientů, komunikaci s fanoušky a samozřejmě reportování výsledků. Aktuálně pečuji například o profily Borotalco, Invelt či Viessmann. Baví mě fotky a design, takže ze všech sociálních sítích mám nejradši Instagram. Mou největší vášní je jednoznačně cestování.

« Zpět na odborné články

Související články

Komentáře k článku

Napsat komentář

Dejte vědět ostatním, co na článek říkáte. Nebo máte otázky? Sem s nimi! Vaši e-mailovou adresu nikomu nedáme, nebojte.

Odeslat komentář