Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Top akce nejen pro marketéry #květen

Jaro je v plném proudu a spolu s ním také přípravy na květnové eventy. Měsíc květen je čas zvyků, a tak jako je pro mnohé z nás zvykem polibek pod rozkvetlou třešní nebo stavění májky, pro další z nás je zvykem účast na oblíbených eventech. A jaké že to jsou? Pojďme si naservírovat ty nejlepší z nich!

Reshoper, 15. 5. 2024 – Praha

Veletrh a konference určená pro vlastníky e-shopů a marketéry, kteří chtějí sledovat aktuální trendy v e-commerce a získat užitečné informace pro růst svého podnikání. Konference představí aktuální výzkumy a data, díky kterým váš e-shop poroste. Veletrhu se zúčastní více než 130 vystavovatelů, kteří si pro majitele e-shopů připravili zajímavý obsah a výhodné nabídky. Chybět nebude poradenská zóna s dvaceti profesionály z řad e-commerce. Můžete se s nimi poradit ohledně problémů, které se týkají právě vašeho e-shopu.

Rok 2023 byl pro mnoho e-shopů obdobím poklesů tržeb. Nicméně existují i takové e-shopy, které v tomto nelehkém období zaznamenaly růst o desítky, stovky, nebo dokonce tisíce procent. Co dělají jinak? A jak se jim daří prosperovat i v nepředvídatelné době, kdy inovace a moderní technologie představují pro mnohé firmy velkou výzvu? Pokud vás zajímají odpovědi na tyto otázky, určitě byste neměli na této akci chybět. Na webu Reshoperu se můžete zaregistrovat.

Barcamp, 18. 5. 2024 – Ostrava

Barcamp Ostrava je komunitní setkání, které se zaměřuje na aktuální trendy v oblasti internetových technologií, aplikací, webdesignu, marketingu, internetové reklamy a digitálních médií. Tato akce je součástí celosvětové série Barcamp konferencí, které probíhají pravidelně po celém světě. Základními principy této akce jsou bezplatný vstup pro účastníky a možnost prezentovat vlastní témata pro každého, kdo má zájem.

Atmosféra Barcampu Ostrava je charakteristická otevřeností a přátelským prostředím, kde se můžete setkat s dalšími nadšenci a odborníky z oblasti internetového byznysu. Akce nabízí jedinečnou příležitost v získání nových poznatků a informací z této dynamické oblasti.

A jak to na takovém Barcampu probíhá? K dispozici jsou 3 sály, na kterých běží současně přednášky. Dohromady se na pódiích vystřídá 21 řečníků a akce se zúčastní více než 1 000 účastníků. Prostoru pro networking je tedy dostatek.

PPC Restart, 23. 5. 2024 – Praha

Letošní osmý ročník celodenní konference, která se zaměřuje na placenou internetovou reklamu se nezadržitelně blíží. A zdaleka to nebude jen o zákazu 3rd party cookies. Celým dnem nabitým zajímavými přednáškami vás provede mužská energie v podobě moderátorského dua Michaela Kocha a Honzy Janouška.

A na jaké přednášky se můžete těšit? Využívání dat pro PPC z pohledu práva s Jiřím Hradským, Marketér v éře bez 3rd party cookies s Tomášem Komárkem anebo taky na přednášku od Víta Rutkovského s více než aktuálním tématem – Jak AI a hluboké učení transformují personalizovanou reklamu. Akce letos proběhne v srdci Lucerny a slibuje bohatý program.

Stále váháte, jestli se zúčastnit? Třeba vás přesvědčí videoreportáž z loňského ročníku, který se odehrál v La Fabrice. Nenechejte si ujít jedinečnou atmosféru, kterou tato konference nabízí. Kromě kvalitního obsahu, se můžete těšit také na catering, soutěže o hodnotné ceny a networking.

PPC Restart 2024

PPC Restart 2024

Content First, 28. 5. 2024 – Praha

Content First pořádá už 11. ročník, který se opět zaměří na současné trendy a novinky v oblasti tvorby a distribuce obsahu značek. Program konference je plný zajímavých témat, např. efektivní vytváření strategie obsahu, personalizace obsahu nebo také optimalizace pro vyhledávače. Dozvíte se, jak správně měřit výkon obsahu a jaké správně využít data pro zlepšení strategie. Účastníci se mohou těšit na workshop, který se věnuje AI tvorbě a právu v marketingu. Nebude chybět ani využití umělé inteligence (AI), rozšířené reality (AR) nebo virtuální reality (VR). Pokud potřebujete pro tvorbu obsahu nové nápady, tahle akce pro vás bude tou správnou volbou.

WebExpo 2024, 29. – 31. 5. 2024 – Praha

Největší webařská konference zabývající se technickými a praktickými tipy pro vývojáře, UX designery, produktové manažery, online marketéry a všechny, kteří se zabývají webem. Letošní program konference je opravdu neuvěřitelně nabitý. V samotném centru Prahy uvidíme velmi známá jména jako Nathan W. Pyle, Kat Marchán, Cassie Evans nebo Bramus van Damme. Z českých představitelů se můžete těšit na Markétu Kabátovou a její přednášku na téma, jak zjistit, zda budou lidé milovat váš produkt. Michal Pastier bude mluvit o tom, jak založit značku pro globální úspěch. Akce se bude odehrávat v pěti sálech, ve kterých se postupně prostřídá 70 speakerů a až 1700 účastníků. Přijďte se inspirovat, networkovat a rozšířit své obzory mimo své hlavní zaměření.

Dejte nám do redakce vědět, na jaké akci se uvidíme? Hezké jaro. 🐣

Sdílejte článek

Související články