Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

TOP akce nejen pro marketéry #září23

Po letní pauze jsme zpět s pravidelnou dávkou těch nejlepších oborových eventů. Tak kalendář k ruce. Akce E-mail Date, ShopCamp, MeasureCamp, Social Restart, E-commerce day jsou jen výběrem toho nejlepšího, co nás v září čeká. Kde se společně potkáme?

E-mail Date #1, 5. 9. 2023 – Praha

Hlavním tématem prvního ročníku komunitního setkání všech e-mail specialistů s názvem E-mail Date bude AI. Jak to s tím AI v e-mailingu teď vlastně je? Celkový pohled na danou problematiku shrne ve dvaceti minutách Lukáš Balek. Akce slibuje také dvě konkrétní ukázky. Jak může AI pomoci určit strategii automatizací představí Vojta Bulíř, COO a spolumajitel SmartEmailingu. Druhou case study má připravenou Jan Baštýř, CTO a spolumajitel datové a komunikační platformy Targito. Honza v case study ukáže, Jak AI už teď tvoří běžné kampaně pro ZOOT. Case study slibuje praktický návod, jak svěřit AI přípravu celé kampaně. Předmět, nabídku produktů, grafiku i copy. Tak se zastavte, akce začíná v 17:00.

ShopCamp 2023, 7. 9. 2023 – Praha

10. ročník ShopCampu přivítá Ungra, Kvasničku, Handlíře nebo Hudáka. Komunitní e-commercre konference ShopCamp proběhne 7. září v Praze. Láká na nabitý program a príma atmosféru. V celodenním programu nabídne přednášky úspěšných e-shopařů a odborníků na e-commerce i praktické workshopy. Kdo bude přednášet? O tajemství úspěchu se podělí zástupci e-shopů Trenýrkárna, Muziker, Breno, Libristo nebo Kulina. Ke komu na workshop? Doporučuji workshop od Maria Roženského na téma zákaznická péče, jak všichni víme, na zákaznické péči stojí a padá celý business. Já osobně bych si vybrala taky workshop Vaška Jelena, data jsou alfa, omega a GA4 jsou, přiznejme si, stále dost nové prostředí. Do třetice všeho dobrého, zastavte se taky na workshopu Martina Semeráda. Vývoj na poli je AI extrémně rychlý a pokud jste s AI ještě nezačali, workshop, Jak snadno používat ChatGPT v marketingu, bude dávat smysl.  Celá akce proběhne na půdě ČVUT. Kompletní program najdete na webu akce. A nezapomeňte ani na Retino afterparty.

MeasureCamp Czechia, 9. 9. 2023 – Praha

Nejoblíbenější akce všech datových i webových analytiků po roce opět na scéně. Z Brna se letos MeasureCamp přesunul do pražských prostor ČSOB. A co slibuje? Třiceti minutové přednášky největších odborníků na data. Kdo přesně vystoupí? To je jako každý rok tajemství do poslední chvíle, ale jedna věc je jasná, bude to bomba. Sdílená bomba 150 geeků. Jídlo po celý den zajištěno a tríčo taky. Akce je beznadějně vyprodaná, tak snad hlídat další ročník anebo skupiny na Facebooku, možná někdo na poslední chvíli pustí ten svůj.

Social Restart 2023, 21. 9. 2023 – Praha

Tradiční konference o marketingu na sociálních sítí Social Restart 2023 bude letos opět v kině Dlabačov. Šest žen a šest může bude sdílet svoje know – how na jednom pódiu v jeden den.  Letošní ročník jde hodně technickým a taky prezidentským směrem. Vedle Petra Hadlíře, Tomáše Karáska z týmu Honzy Bartoše, Fabiána Berky nebo Karolíny Kachyňové vystoupí taky Eliška Michálková a Vilém Franěk. Ona z týmu Petra Pavla on z týmu Danuše Nerudové. Osobně bude taky Michal Orsava, který aktuálně plní mediální plátky s obrovským úspěchem, který spolu s týmem sklízí za první interaktivní a personalizovaný videoklip pro Ewu Farnou No a co. Spolu a Annou Mejsnarovou budou i nadále šířit fakt, že virál není mrtvý. Kompletní program najdete na webu akce stejně jako vstupenky za early bird cenu. Letos se můžete nově připojit taky na livestream a zdržet se na oficiální after party.

E-commerce day, 23. 9. 2023 – Brno

Upřímně jsem si oddechla, že se alespoň jedna akce z tohohle top výběru bude konat v Brně. E-commerce day je nadupaná celodenní konference pro e-shopy. Slibuje, že posune váš e-shop na další level a také vstup zdarma. Letos to bude dvacet tematických přednášek, deset praktických workshopů a deset plus poradenských stánků. Malá ochutnávka? Budou data od Jana Malatinského, SEO od Michala Binka, PPC od Martiny Machalové, brand od Martina Zdražila anebo logistika od Tomáše Kleina. Sledujte sítě ať vám nic neunikne.

Akcí, které se konají v září je samozřejmě mnohem víc. Nenechte si uniknout třeba tu vaši oblíbenou. Sledujte E-commerce kalendář Andrého Kohouta, Goout anebo třeba Konfery.

Sdílejte článek

Související články