Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

TOP akce nejen pro marketéry #leden23

V lednu se nic neděje. Omyl! Vezměte si kalendář k ruce, protože nálož lednových akcí právě přichází.

Terapie sdílením live – 9. 1. 2023, Praha

Po svátcích se hodí. Navíc péče o duši je stejně důležitá, jako péče o tělo. Honzovy příběhy z praxe a Ester příběhy ze života. Tenhle kultovní projekt jste určitě neminuli, a pokud ještě ulovíte lístky, neváhejte. Sdílení je nejlepší terapie.

TikTok Bootcamp – 9. 1.–11. 1. 2023, Praha

Je na vašem bucket listu pro rok 2023 proniknout do světa sociálních sítí, kde ještě jakž takž víme, jak daný algoritmus funguje? Respektive víme to, že zvolené pořadí a výběr žánru není náhodný, ale důsledně poskládaný. Jak se dostat do playlistu videí vašeho ideálního zákazníka? Jak vyhledávat trendy? Jak pracovat v TikTok Business Centru? Co dělat s čerstvě založeným profilem? Praktické návody na TikTok Bootcampu. 2 lektoři a maximálně 12 účastníků. Tohle je last call na školení o nejvyhajpovanější sociální síti za posledních pět let.

Víkendový kurz tvůrčího psaní – 14. 1.–15. 1. 2023, Praha

ChatGPT byl spuštěn asi dva týdny zpátky. V určité dny hlásí přetížení a podněcuje vášnivé diskuze na všech sociálních sítích. Podle odborníků generuje velmi dobré texty a kamarádi blogeři říkají, že během víkendu jsou schopni, za pomoci nástroje Muskovi a Altmanovi OpenAi, vygenerovat i třicet plnohodnotných článků.

A přesto všechno doporučuji zajít si na kurz tvůrčího psaní. Slibuje tipy, jak uvolnit kreativitu, překonat stávající blok, vypimpit charakteristiku postav a hlavně, a to teda neslibuje kurz, ale je to podstata všech offline eventů, kurz je především příležitost, potkat se s dalšími pisálky a užít si ten nepřenositelný pocit lidského kontaktu.

E-mail Restart – 25. 1. 2023, Praha

Taste a Ecomail postavili po čtyřech letech na nohy největší e-mailovou konferenci E-mail Restart 2023. A máte se na co těšit. E-mail Restart 2023 slibuje dvě panelovky. Jednu na téma doručitelnosti, do které přijala pozvání esa jako David Finger, Honza Tlapák, Ruslan Skopal a Petr Cikán, druhou na téma expanze.

Kromě dvou panelovek slibuje E-mail Restart pět případovek a pět dalších přednášek. Z Bratislavy přijede Michal Pastier, který bude mluvit o tom, že branding je gamechanger nejen v e-mail marketingu. Lukáš Konečný se svou ženou Lucií odhalí, jak vytáhli e-mail marketing Ochutnej Ořechu z nuly na tisíce transakcí měsíčně. Jakub Malý slibuje přednášku na téma gamifikace, omnichannel komunikace a kinetické prvky v praxi. Role e-mail marketingu v segmentu fashion v podání Jaroslava Kauckého slibuje taktéž velkou dávku inspirace.

Audi FIS Ski World Cup Špindlerův Mlýn – 28. 1.–29. 1. 2023, Špindlerův Mlýn

Petra Vlhová, Mikaela Shiffrin, Wendy Holdener, Sara Hector a další. Přehlídka nejlepší ženských lyžařek světa se znovu vrací na černou sjezdovku do Špindlerova Mlýna, aby se v dalším kole světového poháru popraly o stupně vítězů, a to hned ve dvou disciplínách. O bednu v obřím slalomu se bude závodit v sobotu a v neděli si to holky rozdají ve slalomu ⛷️.  Nenechte si ujít tenhle nabušený závodní víkend. Místa na tribunách mizí rychlostí blesku.

Tak kolik akcí jste si poznamenali?

Sdílejte článek

Související články