Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Top akce nejen pro marketéry #listopad23

Přiznejte se. Komu posun času narušil biorytmus? Mně rozhodně ano. Budím se v pět a z lekce v gymu odcházím s pocitem, že už je skoro poledne, přestože hodinky ukazují teprve 8:40. Co naplat. O eventy ani v listopadu nouze nebude, tak si pojďme naservírovat ty nejlepší z nich. Protože podzimní tma je na vzdělávání ideální.

Dny AI: AI v marketingu konečně prakticky, 1. 11. 2023 – Praha

Pod záštitou celorepublikové akce Dny AI pořádá Česká asociace umělé inteligence už ve středu 1. listopadu večer setkání pro všechny markeťáky. Název akce mluví za vše AI v marketingu konečně prakticky. Proč dorazit? Říká se, že každá jeho rada má nesmírný význam. O kom je řeč? O člověku, který se setkává s lidmi jako Thomas Kurian, Walter Lee nebo Urs Hölzle. V roce 2021 obdržel jako první Čech ocenění Champion Innovators pro Google Cloud. A pokud ještě stále netušíte, tak vám naposledy napovím. Jako jeden z pouhých 20 lidí na světě je zařazený do elitního programu Google Developer Expert. Ano, uhodli jste, je to Ivan Kutil. A pokud vlastníte e-shop anebo pro e-shop pracujete, rozhodně se zastavte a poslechněte si, jaké nové možnosti Google Cloud přináší. Na Ivana naváže Zdeněk Pešička, který se zaměří na výkonnostní kampaně. Jestli prompty, které bude Zdeněk ukazovat, jsou legální či nikoliv, zodpoví Petra Stupková a na závěr ukáže Alexandr Brůna, jak si pomáhají ejájkem v televizních kampaních.

Low-code / No-code Konference 2023, 2. 11. 2023 – Praha

Eduard Hlava a Adam Bárta stojí za zrodem první české Low-code / No-code Konference. Cílem konference je ukázat firmám, jak lze informační systémy řešit lépe, efektivněji, chytřeji. Jak se vyvarovat utrácení statisíců a dostat se k cíli mnohem rychleji. Stále se ptáte proč? Nic odpověď nevystihuje lépe než vyjádření Edy: „Low-code / No-code technologie se valí světem, likvidují jednu programátorskou firmu za druhou a těm, kteří včas naskočí a začnou ji využívat pro své aplikace, připraví živnou půdu pro (roz)drcení konkurence. Zbláznil jsem se? Ne. Gartner odhaduje velikost Low-code / No-code (LCNC) trhu v tomto roce na 27 miliard dolarů. A prudce roste.“ Co přesně se na konferenci dozvíte? Organizátoři slibují odhalit možnosti 7 vybraných LCNC technologií. Tak si nenechte ujít tuhle akci, ať víte, co všechno se dá v dnešním světe naklikat.

Lamaday.ai, 4. 11. 2023 – Praha

Jak na učení (se) s umělou inteligencí? Jeden z mnoha eventů na téma AI. Jeden z mála, který se hodně úzce zaměřuje na AI z pohledu školských institucí. Právě proto volily organizátorky tak trošku netradičně sobotu. Akce se koná v samém centru Prahy v nádherných prostorách Opera a kromě přednášek, workshopů a luxusního cateringu slibuje taky dostatek prostoru na networking. Celý den zahájí Petr Koubský. Poslouchat Petra je vždy balzámem na duši a na zasazení věci do kontextu je one&only. Na ta školská témata se pak zaměří Josef Dašek, koordinátor Google pro Education v České republice. Poradí, jak lze konkrétní AI vychytávky v Google nástrojích využít přímo ve výuce. Bard i Duet AI na scéně. V podobně praktickém duchu bude mluvit i Kateřina Švidrnochová, která představí, jaké další nástroje mimo Googlu se dají efektivně použít pro výuku. Chybět nebude ani ten druhý pohled. Totiž osvěta na téma dezinformace. Způsobí AI náhlou dezinformační apokalypsu? Shrne Ondřej Hrách a jeho přednáška, jejíž součástí budou i konkrétní ukázky dezinformačních kampaní. Detailní program i vstupenky koupíte na webu lamaday.ai. S kódem LAMA15 navíc s 15% slevou.

WebTop100, 14. 11. 2023 – Praha

To nejlepší z digitálního marketingu pod jednou střechou. Konkrétně vyhlášení výsledků soutěže o nejinspirativnější digitální projekty a výroční konference, která shrne vše podstatné, co se za ten rok v digitálním marketingu odehrálo. Andrea Hurychová, Petr Cikán, Martina Bechyňová, Pavel Ungr, Petra Dolejšová, Karel Dytrych, … už si přiřazujete témata k těm jednotlivým speakerům? Já věřím, že ano. Comfort Hotel, 14. listopadu, vstupenky na webu akce a všechny známé tváře ve dvou sálech i číše vína na after.

Money Maker, 21. 11. 2023 – Praha

Czech Crunch na listopad chystá jednu z těch velkých konferencí, které jejich portfolio nabízí. Money Maker, investiční konferenci v pražském Cubexu, která nabízí kapacitu až 800 účastníků. Jestliže se loni řešila témata jako ceny energií, letos se bude řešit třeba investice do vlastních dětí, protože ta bývá tou nejlepší. Kompletní program bude brzy zveřejněn, ale už teď je známých více než 15 řečníků, mezi kterými nechybí zvučná jména jako Ivana Tykač, Marek Dospiva, Tamara Kotvalová nebo Tomáš Čupr.

Creative Restart 2023 – 30. 11. 2023 – Praha

Stále nám v hlavě vyskakují otázky, co je to vlastně kreativita, jak funguje, kde se bere a jak ji docílit nebo třeba měřit. Znovu a znovu, každý den se snažíme hledat odpovědi. Stále na začátku, přesto každý na své cestě. Může to být způsob nahlížení na věci, přístup k životu nebo nacházení nečekaných propojení a vztahů tam, kde bychom je už nečekali. Rozmanitost nepopsatelnosti. I poslední pozvání putuje na pražskou akci, ale tato dává prostřednictvím livestreamu prostor i všem, kterým se zrovna dvakrát do Prahy cestovat nechce. Roman Číhalík a Taste připravili oborovou konferenci na téma kreativa. Ve světovém formátu. Na celodenní konferenci vystoupí hvězdy oboru jako Leonard Savage, Atila Martins, Christophe Wechsler, Pavol Minár, Petr Šupolík, Magdaléna Pivarči Křížová, Barbora Kožíšková a další. Kompletní program naleznete na webu Creative Restart stejně jako možnost nákupu vstupenek.

Tak ať se brzy adaptujete na období tmy a na viděnou na některém z eventů.

Sdílejte článek

Související články