Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

TOP akce nejen pro marketéry #prosinec22

Mezi vánočními večírky, adventními koncerty a balením dárků nabízím pár eventů s čistě nevánoční tematikou.

Nauč se vyjednávat – 2. 12. 2022, Praha

Pokud uslyšíš ne, znamená to ne teď. Nejlepším řešením pak je zeptat se, kdy ano. Věta, kterou jsem si do poznámek v iPhonu zapsala během jednoho z Luciiných workshopů na téma vyjednávání. Lucie Audi je spoluzakladatelkou firmy a neustále rostoucí vzdělávací platformy #HolkyzMarketingu. Zároveň je lektorkou Obchodních dovedností pro ženy a profesionální koučkou. A já za sebe upřímně říkám, že v rámci tříměsíčního vzdělávacího maratonu třiceti přednášek, si vždy vybavím přesně dvě přednášky: Jana Řezáče a Lucie Audi.

Ať už syndromem podvodníka trpíte více či méně, nikdy není od věci připomenout si techniky, díky kterým získáte to, co chcete, anebo se alespoň svému cíli přiblížíte. A pokud trpíte syndromem podvodníka natolik, že jen přihlásit se na kurz Nauč se vyjednávat, je pro vás velkou výzvou, neváhejte. Přihlaste se hned teď.

Jak říká Barry Nalebuff: V životě nedostanete to, co si zasloužíte. Dostanete to, co si vyjednáte.“ Barry Nalebuff je profesorem Yaleovy Univerzity a více než 30 let učí právě vyjednávání, inovace a strategii. Na platformě Coursera má Barryho kurz Introduction to Negotiation přes 450 000 aktivních studentů a druhé nejvyšší hodnocení. Pokud máte angličtinu v malíku, věnujte tenhle kurz sami sobě.

Trendy a výzvy pro rok 2023 – 5. 12. 2022, Praha

Fenomén EX kultury. Co to znamená? Zkratkou EX označujeme zaměstnaneckou zkušenost. Čím lepší zaměstnanecká zkušenost, tím lepší zákaznická zkušenost. David Vrba říká, že je přesvědčen o tom, že právě EX kultura bude to, co bude odlišovat jednu firmu od těch ostatních.

Event Trendy a výzvy pro rok 2023 patří do série eventů People First!, která se zaměřuje na HR. Ten prosincový stojí na třech hlavních tématech:

  • Jak Gen Z (z)mění práci?
  • Jak může zaměstnavatel přispět k psychické pohodě zaměstnanců?
  • Jak mají firmy připravit zaměstnance na změny, které s sebou rok 2023 přinese?

Mezi speakery je avizovaná Karolína Čumriková. Pokud jste ještě neslyšeli příběh o tom, jak do zkostnatělého korporátu CNC Karolína začlenila full Gen Z juniorní tým, neváhejte s nákupem vstupenek. Možná právě tenhle event bude tím posledním, který vám v letošním roce nabídne inspiraci ke zkvalitnění zaměstnanecké zkušenosti. Štěstí přeje připraveným.

Performance Max od A do Z – 12. 12. 2022, Praha

Nejzásadnější kampaň v Google Ads účtech. Jedna kampaň, která vládne všem. Kampaň milovaná. Kampaň nenáviděná. Blackbox říkají jedni. Ne až takový blackbox říkají druzí. Kampaň, která zvedá PPCčkařům příjmy. A kampaň, která děsí PPCčkaře, protože díky ní možná přijdou o práci. Performance Max je určitá automatizace napříč všemi systémy Google, která je založená na strojovém učení.

Kampaň funguje na bázi tzv. signálu, což se dá srovnávat třeba s lookalike na Facebooku. Ani po roce, co tu s námi PMaxka je přesně neovlivníme, kde se ve vyhledávání objevíme. Nicméně víme, že můžeme ovlivnit třeba to, jak dobře máme indexovaný web z pohledu Googlu nebo to, jak kvalitně máme zpracovanou grafiku. Fíglů je více, a Honza Janoušek, guru na PMaxku, vám je prozradí na školení Performance Max od A do Z.

A pro ty, kteří už s Performance Max pracují, bude možná nápomocný webinář Honzy a jeho bráchy Davida Janouška, ve kterém zodpovídají dotazy typu:

  • Jakým způsobem zjistím, jak si vede jedna skupina oproti druhé?
  • Jaké informace lze vytáhnout z Google Accountu?
  • Jak řešíte relevanci reklamy, když cílíte v jedné sestavě na více keywords?

Během webináře, jehož záznam si můžete spustit ve videu pro článkem, sice nepadl dotaz na vhodnost přidávání rozměrů 9:16, nicméně Performance Max se nově začala objevovat v YouTube Shorts. A tak tu máme na scéně další formát, u kterého můžeme sledovat, jakým způsobem celou kampaň ovlivní.

Závěrem? Investujte do smysluplných dárků a užijte si poslední měsíc roku 2022. Ať už na eventech, u rodinného stolu, nebo se svařákem a partou přátel.

 

Sdílejte článek

Související články