Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

TOP akce nejen pro marketéry #září22

S příchodem září tu máme tradičně spoustu nadupaných akcí. Pojďme se na ně společně podívat.

ShopCamp — 8. 9., Praha

Kdo by neznal komunitní e-commerce konferenci ShopCamp. Letos se koná v prostorách FA & FIT ČVÚT, a to ve čtvrtek 8. 9. My si nenecháme ujít přednášku Martina Bernátka, zakladatele Ovečkárny, který bude mluvit o tom, jaké to je řídit firmu, která během čtyř let zosminásobila svůj obrat.

MeasureCamp — 10. 9., Brno

V sobotu 10. 9. se v prostorách brněnského Impact Hubu koná MeasureCamp, digitální analytická „nekonference“. Nejvlivnější lidi v oboru a nejlepší nástroje na trhu. Tým našich analytiků na téhle akci rozhodně nebude chybět. Kdo si nestihl ulovit lupeny v předprodeji, ať nesmutní. Report bude.

Diversity Summit — 13. 9., Praha

Úterý 13. 9., Clam-Gallasův Palác a Diversity Summit 2022. Gender Pay Gap a skleněný strop, zaměstnávání osob se zdravotním postižením, genderová rovnováha na vyšších pozicích, LGBTQ+ a ženy ve STEM studiích a zaměstnáních. Doporučujeme stihnout už první panelovku na téma Inkluzivní design a inovace, na které vystoupí kandidátka na prezidentku Danuše Nerudová, Helena Horská, hlavní ekonomka Raiffeisenbank Česká republika a Lenka Simerská z MPSV. Součástí konference jsou také tři workshopy.

Forbes Next Big Thing 2022 — 14. 9., Praha

Technologické inovace, futuristické vize, startupy a věda. To je Forbes Next Big Thing 2022, ve středu 14. 9. v pražském Cubex Centru. Online vystoupí Gil Shwed, vynálezce firewallu a jeden z nejvlivnějších mužů světa kyberbezpečnosti. Offline pak třeba Martin Schmid. Ten představí nový AI projekt pro Equilibre, pro který získal největší seed investici v historii Česka. Seed investice, cože? Seed investice je označení venture neboli rizikového kapitálu. Za rizikovou je investice označovaná z toho důvodu, že se jedná o poměrně velkou sumu investovanou ještě předtím, než firma začne vydělávat peníze.

PPC Restart — 22. 9., Praha

Největší konference o placené internetové reklamě? PPC Restart 2022, ve čtvrtek 22. 9. v Multifunkčním centru Dlabačov. Co nás čeká? Dvanáct nabušených přednášek. My se hodně těšíme na Share of Search v podání Davida Janouška. Biq Query – tenhle nástroj se hodně hlásí o slovo. Jak využije Biq Query PPC specialista? Prozradí Tomáš Hurt. O maximalizaci výkonu RSA reklam bude mluvit duo Julie Kneblová a Petr Bureš z uLab a na pódiu nebude chybět ani Lucka Hvězdová, která představí vychytávky pro optimalizaci kampaní na Zboží.cz.

Demokracie v 21. století: Smysl svobody — 24. 9., Praha

A jedna čistě osobní záležitost na závěr. Já nebudu chybět v sobotu 24. 9. ve Velkopřevorském paláci, který hostí už čtvrté symposium Demokracie 21. století, letos s podtitulem Smysl svobody.

Sdílejte článek

Související články