Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Facebook a Instagram nabídnou „zhodnocení“ vašeho roku

Společnost Meta opět spustila osobní zhodnocení uplynulého roku a vy se tak můžete na Facebooku a Instagramu podívat, co jste za posledních 12 měsíců dělali.

Na Instagramu uvidíte své Stories za posledních 12 měsíců a budete mít šanci zavzpomínat na uplynulý rok, který utekl trochu rychleji, než bychom asi všichni čekali (*ehm*covid*ehm*). Funkce využívá archiv příběhů. Můžete si tak vybrat až 10 příběhů, které budete sdílet a ukážete tak svým sledujícím své vlastní ohlédnutí za rokem 2021.

Naopak na Facebooku se toto ohlédnutí jmenuje „Year Together“, tedy Rok spolu a umožní vám sdílet klíčové okamžiky roku 2021, které se vážou hlavně k přátelům, pocitům, místům a přátelství.

Připravte se tedy na velkou nálož sentimentálních Stories a šablonovitých příspěvků na zdi. Tato funkce byla totiž samozřejmě všem zpřístupněna najednou, proto můžete očekávat kobercový nálet. 🙂

Na závěr si dovolím přeložit větu od Andrewa Hutchinsona, který napsal něco, co se mi velmi líbilo:

Pokud kolem sebe najednou uvidíte přehledy za rok 2021 od vašich přátel a známých a budete mít pocit, že všichni toho dělají mnohem více než vy, tak nezapomínejte, že každý neustále čelíme novým výzvám a problémům, ale ne každý o nich dělá příspěvky na své sociální sítě.

Sociální sítě v tomhle dovedou být opravdu zavádějící a důležité je pamatovat na to, že každá sociální síť se musí brát s velkou rezervou.

Sdílejte článek

Související články