Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

E-book zdarma: Využívejte pokročilé strategie Meta kampaní naplno!

Jan Janoušek
Jan Janoušek
27. 3. 2024
Jan Synek
Jan Synek
27. 3. 2024
Miloslav Švarc
Miloslav Švarc
27. 3. 2024
Tomáš Barták
Tomáš Barták
27. 3. 2024

Základní nastavení kampaní na Facebooku nebo Instagramu dnes zvládne skoro každý. Jenomže v silně konkurenčním prostředí nemůžete bez znalostí pokročilých strategií uspět – nedokážete maximalizovat výkon kampaní, zvyšovat angažovanost publika nebo optimalizovat konverze.

Exkluzivní know-how zdarma

S kolegy z našeho oddělení placené reklamy v Taste jsme proto pro vás připravili zcela nový e-book s pokročilými strategiemi. Najdete zde naše exkluzivní know-how, které jsme pečlivě střádali několik posledních let. Ale nezůstali jsme jenom u toho!

 

Pokročilé strategie Meta kampaní

Pokročilé strategie Meta kampaní

Než se pustíte do pokročilých strategií

Na začátek e-booku jsme přidali několik kapitol, které vám pomohou v kombinaci s pokročilými strategiemi proměnit váš reklamní účet v nástroj na tvorbu zisku. Z vašich investic do reklamy na Facebooku a Instagramu tak dokážete vytěžit opravdu maximum.

Malé tipy pro Velký úspěch

V této kapitole jsme vás pro vás připravili 7 unikátních tipů, které vám pomohou s vašimi kampaněmi dosáhnout Velkých úspěchů. Některé tipy přesahují až za hranice Business Manageru. Tuto kapitolu proto doporučuji nepřeskakovat, aby vám nic neuniklo.

Automatizace strategií

Zařadili jsme také kapitolu věnující se automatickým strategiím. Pomocí automatizací můžete mít pod kontrolou výsledky vašich kampaní i o víkendech a jiných volných dnech podle stanových pravidel na základě KPI. Zároveň nám pomáhají odstraňovat drobné chyby z nepozornosti. Přečtěte si 5 kategorií automatických pravidel, které jsme pro vás do e-booku sepsali.

Red flags

Něco ve vašem účtu není v pořádku? Poznejte to podle signálů, které jsme sepsali tak, aby vám při pravidelných kontrolách ve vašich účtech nic neuniklo. Věděli jste třeba, kde si zkontrolovat překryv v rámci cílení?

Překryvy v cílení

Překryvy v cílení

Volba vhodné strategie

Naprostý základ pro úspěšnost strategie je správná volba té nejvhodnější. To se dozvíte v této části, která obsahuje 5 tipů pro správné rozhodnutí. Je důležité tuto část nepodceňovat, protože další snaha by poté mohla přijít vniveč, a to nikdo nechceme. Je důležité naše strategie stavět na pevných základech. V této kapitole se dozvíte, jak takové základy vytvořit.

Pokročilé strategie a metody

Nejobsáhlejší kapitola, na kterou jste určitě nejvíce zvědaví! Pokud klikáte reklamy na Facebooku už nějaký ten pátek, pravděpodobně jste o strategii Bully method slyšeli. Vsadil bych se ale, že všechny pokročilé strategie bude znát jenom hrstka z vás.

Jejich názvy vám zde ale schválně prozrazovat nebudu. Prozradím vám jenom, že u každé strategie se dozvíte, jakou výši rozpočtu byste měli mít k dispozici. Vysvětlíme vám, jaký je princip dané strategie a jak postupovat, pokud se strategii rozhodnete aplikovat.

Stahujte zdarma právě teď !

Zaujalo vás naše nové dílko na pokročilé strategie Meta kampaní? Tak neváhejte a stáhněte si e-book zdarma na stránkách Tastu (a nechceme za to ani váš e-mail). 🙂


CHCI E-BOOK META STRATEGIÍ – PDF

A nezapomeňte na zpětnou vazbu! Líbí se vám e-book, nebo nelíbí? Chtěli byste něco přidat, nebo dokonce vysvětlit? Budeme rádi, když se s námi podělíte o své dojmy. Můžete se obrátit na autory třeba přes LinkedIn, ať už na Honzu Synka, Mílu, Honzu Janouška, Tomáše nebo Zdeňka.

Autoři e-booku

Autoři e-booku

 

Sdílejte článek

Související články