Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Poznejte reklamu na Facebooku! 4. díl seriálu o kanálech online marketingu

Naše šestidílná série, která se zaměřuje na způsoby propagace ve světe online marketingu, se už věnovala cenovým srovnávačům, reklamě ve vyhledávaní a nákupu v reálném čase. Čtvrtý díl nás zavede k reklamě na Facebooku.

Co se vám vybaví, když se řekne Facebook? Je to pro vás jen sociální síť, kde sledujete životy svých kamarádů a sdílíte selfíčka a zajímavost ze života? Nebo ho vnímáte také jako prostor pro zviditelnění vašeho bussinesu, a tedy i generování zisku?

Ať už jste odpověděli tak či onak, obě odpovědi jsou správné. Facebook pro vás může být velmi užitečným marketingovým nástrojem. Musíte ale respektovat, že se na něj lidé chodí primárně bavit. Tomu musíte přizpůsobit i reklamu.

Ve videu se dozvíte, jak správně zvolit základní nastavení kampaně, jak Facebook pracuje s algoritmy nebo jaké umožňuje cílení. Světem Facebooku vás provede Honza Veselý, který se reklamou na sociálních sítích zabývá jíž přes 5 let.

Pohodlně se usaďte, uvařte si kávu nebo čaj a jdeme na to!

 

Do Taste Sun jsem přišel začátkem roku 2019. Specializuji se na výkonnostní reklamu v systémech G-Ads a Sklik. Baví mě dosahovat klientských očekávání a stále hledat nové cesty pro zvýšení stanovených cílů. Ve volném čase se nejčastěji věnuji sportu.

« Zpět na odborné články

Související články

Komentáře k článku

Napsat komentář

Dejte vědět ostatním, co na článek říkáte. Nebo máte otázky? Sem s nimi! Vaši e-mailovou adresu nikomu nedáme, nebojte.

Odeslat komentář