Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Taste & Akinu – Vítězství na IEA 2019

Na konci června jsme se zúčastnili galavečeru udílení cen IEA19.  Jedná se o nejvýznamnější českou soutěž efektivity digitálních projektů (Internet Effectiveness Awards – IEA), kterou pořádá Asociace dodavatelů internetových řešení již 14 let na českém trhu. Celý večer jsme doufali, že uslyšíme jméno našeho projektu. A povedlo se! Vyhráli jsme Zvláštní cenu poroty za celkovou optimalizaci projektu Taste, a.s. & Akinu – Vydělejte více peněz, nakrmte více zvířátek.

Spojili jsme síly s naším dlouhodobým klientem Akinu, dodavatelem krmiva a chovatelských potřeb, a během roku 2018 dokázali:

  • navýšit tržby o 143 %,
  • zvýšit konverzní poměr o 19 %,
  • zvýšit ROAS o 21,74 %.

Jsme moc rádi, že můžeme spolupracovat s takovým klientem, jako je Akinu. Díky jeho přístupu máme volnou ruku co se týče využívaných kanálů a online strategií, která je podpořena tvrdou offline i online prací ze strany Akinu. V minulém roce Akinu přišlo s novým webem, který jsme měli možnost nejen připomínkovat a dotvářet, ale v dalších fázích také podporovat. Na základě zvýšení investic do on-line ze strany Akinu se nám podařilo vybrat ty správné kanály, které vedly k výsledku oceněného i odbornou porotou IEA. Jsme nadšení, že jsme pomohli nakrmit více zvířátek a zároveň vydělat více peněz klientovi.

Cena od poroty IEA je pro nás obrovské ocenění!

Sdílejte článek

Související články