Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

TOP akce nejen pro marketéry #listopad22

Máme tu listopad. A než se nám diáře zaplní vánočními večírky, pojďme si shrnout, které akce během něj rozhodně nevynechat.

Czech Internet Forum 2022 – 1. 11., Praha

Jak obstojí média v konkurenci sociálních sítí? Téma hojně obsazené panelové diskuze v dopoledním bloku již 17. ročníku CIF. Na co zajít kromě panelovky? Co třeba na přednášku Ilony Kleníkové a Michaely Kramárové z redakce magazínu Heroine, která se opírá o tvrzení, že feminismus je sexy. Je, nebo není? Nebo raději Karolínu Čumrikovou a její příběh o tom, jak přivedla do zkostnatělého korporátu GenZ, se kterou stojí za webem heyfomo.cz? Akce proběhne již 1. listopadu od 9 do 17 hodin v Konferenčním centru City na pražském Pankráci.

Data Restart 2022 – 3. 11., Praha

Konec jedné éry. Éry datového Divokého západu, neomezeného sledování všech a snadného reportování. Co si s tím počít, jak se zorientovat a jak se chopit příležitosti? Jak konečně začít dělat velké věci? A možná lépe? Co udělat hned a co později? Jak se připravit na budoucnost a lze se na ni vůbec připravit? Odpovědi se dozvíte ve čtvrtek 3. 11. 2022 na Data Restartu 2022.

ARfest Prague 2022 – 10. 11., Praha

Říká se, že budoucnost patří metaverse. Jak kreativní lze být díky XR? Co se stane se světem sociálních médií? Jaký XR přináší potenciál pro digitální marketing? Jak budovat brand pomocí metaverse? ARfest, ještě pořád v reálném světe, přiváží ty nejvýznamnější XR /AR /VR a metaverse hvězdy do pražského Karlína. A VIP lupen slibuje after,  real DJ a také networking.

Money Maker – 29. 11., Praha

Ráda bych vás vzala do Brna, ale listopad Brnu nepřeje. A tak i s posledním eventem listopadového výběru zůstáváme v Praze. CzechCrunch pořádá dosud největší konferenci o investicích. Tedy o tom, kam vložit peníze tak, abychom na nich ideálně znovu vydělali. Tak schválně, kolik dotazů padne na Xixoio směrem k Radovanu Vávrovi? A s jakými predikcemi přijde Dominik Stroukal? Co si myslí o investicích v Trigemě? A jak celým světem zahýbou ceny energie? Pražsky Cybex v úterý 29. listopadu.

Sdílejte článek

Související články