Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

3 důvody, proč jít na SEO Restart 2019

Co mají společného Vánoce, mistrovství světa v hokeji a konference SEO Restart? Každoročně se na ně zástupy lidí těší a s napětím čekají, co další ročník přinese. A my jsme rádi, že alespoň jednu z těchto událostí můžeme ovlivnit a udělat ji přesně takovou, jakou chceme. Přátelé, zveme vás na sedmý ročník konference, která spojuje klienty a konzultanty, rivaly z agentur i kamarády z druhých konců republiky. SEO Restart 2019 je za dveřmi!

A protože víme, že články typu 3 důvody, proč (nikdy nezhubnete / vám žena zahýbá) fungují nejlépe, pojďme rovnou na to. Proč si nenechat ujít letošní SEO Restart?

1) Témata & profesionálové

Letošní program bude našláplý od začátku do konce. Jsme rádi, že se nám podařilo namíchat zajímavý koktejl přednášejících. Na pódiu se vystřídají nezávislí freelanceři, inhouse marketéři i agenturní specialisté a to navíc s mezinárodním zastoupením. A s tématy, která nás baví.

  • 🇸🇰 Horké novinky v lokálním SEO představí slovenský SEO guru Daniel Duriš.
  • Čeká nás případovka o tom, jak se spouštěl nový web moneta.cz. Z úst toho nejpovolanějšího, Artura Galstyana, obsahového markeťáka MONETA Money Bank.
  • 🇬🇧 Že SEO specialista musí umět i něco více, než ovládat nástroje a číst data, nám poví Thea Windisch z eVisions.
  • Jak efektivně pracovat s obsahem na webu z pohledu UX ukáže Milan Pichlík, zakladatel AffiliateAgency.cz.
  • Otázky ohledně dynamic search ads nám zodpoví Tomáš Havlík z české pobočky Google.
  • Velký web znamená velká data. Jak se z nich nezbláznit? Odpovědi má Marek Prokop.
  • 🇬🇧 Novinky a budoucnost vyhledávání na Google nám přiblíží Alexander Breitenbach.
  • Jak z testování vytěžit to nejlepší, nás naučí David Brenner ze Seznamu.
  • 🇬🇧 Proč nestavět svého monitorovacího crawlera řekne Vincent van Scherpenseel.
  • Naši domácí specialisté Šárka Jakubcová a Martin Žatkovič spojili síly a představí budoucnost analýzy klíčových slov – jak si pomoci automatizací a připravovat skutečně využitelné výstupy.

2) Místo konání & catering

I tady jsme se posunuli a máme z toho radost. Noblesní prostředí Divadla pod Palmovkou si zamilujete stejně jako catering, který uspokojí i ty nejnáročnější (kdo už navštívil nějaký z posledních Restartů, ten ví). Snídaně šampionů, coffee breaky s top kávou, oběd jako z Alcronu a po obědě sladká tečka. Jasně, že na konference se nechodíme najíst, ale…

3) Zábava & setkávání

Proč se nevzdělávat a zároveň se nebavit? Tímhle heslem se při přípravě programu Restartů vždy řídíme. A tak se můžete těšit také na tradiční Kahoot kvíz o ceny, networkingové přestávky, nezávazné konzultace s odborníky, spontánní brainstormingy. A doufáme i ve stálice. Zlaté sako moderátora Michaela. Tejstí samolepky. Náhodná setkání. Technické výpadky a improvizace. Zpožděné vlaky speakerů. Sranda bude!

Pojďte se zase po roce přesvědčit, že SEO ještě dlouho mrtvé nebude. Těšíme se na vás v úterý 18. června 2019 od 9:00 v Divadle pod Palmovkou.

Jako správná data-driven konference jsme na místě bez WIFI. Data s sebou!

P.S.: Do 11. června jsou vstupenky levnější! Zaregistrujte se ještě dnes.

Sdílejte článek

Související články