Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Jan Svoboda

Jan Svoboda

Do agentury Taste jsem nastoupil v roce 2021, ale online marketingu se věnuji už XX let. Mojí nejsilnější stránkou je určitě správa PPC systémů, ale snažím se na věci dívat komplexně. Takže se neztratím ani v social ads, webové analytice nebo SEO. Věřím, že právě přesah mezi disciplínami a komplexní řešení je ta přidaná hodnota, díky které můžeme klienty posouvat kupředu. A když zrovna neladím žádné kampaně, najdete mě pravděpodobně někde v přírodě na kole nebo v horách, jak visím na ferratě nebo jezdím v prašanu na skialpech.

Články

Vyhledat
SEOPPCSociální sítěAIOnline marketingGoogle AdsKonferenceMarketingSocialFacebook
ZačátečníkPokročilýExpert
O čem se mluvilo na PPC Date #5

O čem se mluvilo na PPC Date #5

Pátý PPC Date měl rekordní účast. Večerní randíčko pro PPCčkaře, bylo nejen plné inspirace z přednášek. S komunitou PPC specialistů, jsme měli možnost sdílet vzájemně know-how, příjemně si popovídat nad skleničkou prosecca, a seznámit se s dalšími profíky v oboru.... Číst dále »

To nejlepší z PPC Restartu 2023

To nejlepší z PPC Restartu 2023

Bezmála 400 prodaných vstupenek včetně desítek zakoupených online streamů potvrzuje popularitu PPC Restartu. Komunita PPCčkařů a marketingových nadšenců nejen z celé České republiky tak měla možnost se opět sejít. Letos se akce přesunula z kina Dlabačov do prostor La Fabriky... Číst dále »

Jaký byl PPC Restart 2022

Jaký byl PPC Restart 2022

Již šestý ročník PPC Restartu se nesl ve znamení komplexnosti. Na podiu vystoupili řečníci napříč snad všemi disciplínami, které se PPC nějakým způsobem týkají. Mohli jsme tak slyšet přednášky o práci s daty, doporučení, na co si dát pozor na... Číst dále »

Načíst další