Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Checklist hlavních SEO faktorů současnosti

Po 📱 velkém SEO checklistu pro redesign webu je tu další checklist a sice 🔎 checklist hlavních SEO faktorů současnosti.

E-book je rozdělený do několika částí, které se věnují základům SEO, technickému SEO, činnostmi spojenými s klíčovými slovy a obsahem webu. Poslední část e-booku je věnována bodům, které se týkají linkbuildingu a autoritě domény.

Okomentovaný checklist hlavních SEO faktorů vznikl na základě našich dlouholetých zkušeností u více než stovky klientů. Seznam prošel i srovnáním s podobnými checklisty, výzkumy a publikacemi v zahraničí.

Checklist využijí weby, které se chtějí v SEO zlepšovat a dosahovat tak lepších pozic, hodnocení a ve finále i více zákazníků, právě díky SEO.

Cílem publikace je představit problematiku SEO primárně lidem, kteří o SEO už sice slyšeli, (např. majitelé webů, e-shopů) ale pořád nemají ucelenou představu o tom, co vše tato disciplína obsahuje a co do ní spadá.

Pro SEO specialisty slouží e-book spíše jen jako checklist získaných znalostí.

Publikace vznikla na základě našich subjektivních zkušeností. Je možné, že někomu budou jisté SEO faktory již tak komplexního oboru jako je právě SEO chybět, a proto pokud vás napadnou další zajímavé faktory, které se hodí do seznamu doplnit, můžete mi je poslat na e-mail: manuel.nunez@taste.cz.

Bonus: Checklist v podobě interaktivní tabulky

K e-booku je k dispozici i doplňující checklist v podobě tabulky, se kterým můžete krok po kroku procházet a postupně i odbavovat hlavní SEO faktory.

Checklist shrnuje jednotlivé body, o kterých mluvím v e-booku a přehledně vše zobrazuje v jedné tabulce. Checklist a prioritizace úkonů samozřejmě nejde paušalizovat na všechny weby, bude se odlišovat v závislosti na typu projektu, obchodních cílů, atp. Prioritizace faktorů je značně subjektivní.

Ke každé příležitosti si navíc můžete vytvářet poznámky a po splnění, pokud je to možné, ji můžete označit jako vyřešenou.

➡️ Stáhněte si checklist hlavních SEO faktorů současnosti ⬅️

Sdílejte článek

Související články