Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Velký SEO checklist pro redesign webu je tu!

Po 💉 E-A-T e-booku a 🔎 vzorové analýze klíčových slov vám v tomto roce přinášíme další pecku, a to velký checklist pro redesign webu, který se opírá o naše zkušenosti získané v rámci různých redesignu webů.

Již nějakou dobu nám chyběl zdroj informací, který se zabývá touto problematikou, což dokázal i zájem účastníků letošního SEO Restartu o 📽️ přednášku Artura Galstyana z Monety.  Proto jsme se rozhodli tuto skutečnost změnit a připravili jsme velký checklist SEO aktivit pro redesign webu / e-shopu.

Tento checklist mapuje celý proces redesignu webu, a to od začátku (plánování a analýzy), přes samotné přepnutí až po vyhodnocení úspěšnosti. Nezapomněli jsme ani na kontinuální aktivity, které je dobré provádět několik týdnů po přepnutí.

Náhled SEO checklistu pro redesign webu

Náhled SEO checklistu pro redesign webu

Ke každému bodu jsme se snažili přiřadit osobu odpovědnou za splnění a také určit body, které rozhodně nesmíte vynechat (označeno jako „no-go“)

Z rozsahu checklistu je zároveň zřejmé, že redesign webu není něco, co spolu s týmem zvládnete za odpoledne. Jde naopak o několikaměsíční proces, který může váš web posunout na vyšší level.

Jste připraveni?

➡️ SEO checklist pro redesign stáhnete na našem webu.⬅️

Do Taste Medio jsem nastoupil v červenci 2018 jako SEO konzultant. Problematika vyhledávačů a optimalizace webových stránek mě zajímá už řadu let, takže si technické i kontinuální SEO hodně užívám a nekonečné přehrabování v datech, crawlování weby ani hledání nových cest k dosahování lepších výsledků mi ani trochu nevadí. Ve volném čase se snažím pozvednout komunitu marketérů v Plzni prostřednictvím projektu Marketingová Plzeň.

« Zpět na odborné články

Související články

Komentáře k článku

Napsat komentář

Dejte vědět ostatním, co na článek říkáte. Nebo máte otázky? Sem s nimi! Vaši e-mailovou adresu nikomu nedáme, nebojte.

Odeslat komentář