Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

Nálož SEO novinek #duben24

David Bureš
David Bureš
24. 4. 2024

Důsledky SGE nejen na brandové vyhledávání a update Google Merchant Center, nejen to jsou důležité SEO novinky uplynulých týdnů. Co dalšího by neměli SEO specialisté minout, vám shrnou v SEO novinkovém podcastu David Bureš a Lukáš Lipovský ze SEO týmu agentury Taste.

Lukáš s Davidem se vrátili k letošnímu SEO Restartu a nejzajímavějším přednáškám z této konference. Popovídali si také o možném zpoplatnění AI vyhledávání Google nebo o studii zkoumající důsledky SGE, Search Generative Experience, tj. výsledků vyhledávání generovaných umělou inteligencí, kterou Google aktuálně testuje na vybraných trzích.

Kluci navíc pokračují ve vysvětlování důležitých SEO náležitostí. Tentokrát se baví o featured snippetech, rozšířených výsledcích vyhledávání, a vysvětlují, jak s nimi pracovat.

Podcast si můžete poslechnout na vašich oblíbených platformách, Spotify a Apple Podcasts.

Dubnové SEO novinky přehledně

Rádi posloucháte podcasty, ale ještě raději čtete? Přečtěte si více o zmiňovaných SEO novinkách:

Nezapomeňte, že již brzy se koná SEO Date, spíše neformální setkání všech přátel SEO, freelancerů a specialistů z agenturních i inhouse týmů. SEO Date se uskuteční 22. srpna 2024 od 17:00. Více o programu se brzy dozvíte na oficiálních stránkách akce.

SEO Date

Sdílejte článek

Související články