Magazín ze světa digitálního marketingu
Pozadí vlevo Pozadí vpravo

TOP akce nejen pro marketéry #březen23

Březen na akci vlezem. Pokud tedy není vyprodaná. Pojďme se podívat na ty nejlepší březnové eventy.

Všem ženám, 8. 3. 2023 – Praha

Petra Janíčková pořádá k mezinárodnímu dni žen festival Všem ženám. Formát festivalu slibuje nejen přednášky a diskuze v hlavním sále, ale také mentoringové stoly s úspěšnými ženami.

V rámci celého dne se tak na některém z formátů můžete potkat s Danuší Nerudovou, kterou po prezidentské kampani asi netřeba více představovat, dále s Helenou Horskou, členkou správní rady Raiffeisenbank, Alexandrou Kalou, výkonnou ředitelkou Profimedu nebo Jaroslavou Valovou, zakladatelkou a majitelkou rodinné firmy SIKO koupelny & kuchyně.

Jak získat peníze od investorů, 13. 3. 2023 – Praha

Czech Crunch pořádá i v březnu další ze série svých vlastních eventů, tentokrát na téma investic. Co mají firmy, kterým se povedlo získat peníze od investorů? Co sledují samotní investoři? Čím český start up Keboola přesvědčil Presto Ventures o tom, aby jim poskytli jednu z vůbec prvních investic? Odpovědi hned v úvodu od Jakuba Straciny z Kebooly a Romana Nováčka z Credo Ventures.

V druhém bloku proberou aktuální situaci ve venture kapitálovém světě Ondřej Fryc, Ondřej Bartoš a Petra Moravcová a nad celým večerem postaví pomyslný rámec Lucie Ottinger. Akce již tradičně ve Spojce.

Event Fest, 21. 3. 2023 – Praha

Největší oborový festival o eventech. Naživo. Po třech letech. Expo a konference. Přehlídka dodavatelů a přehlídka eventových guru.

Mr. Metaverse je přezdívka, kterou používá Aragorn Meulendijks, přední inovátor, který v současnosti pracuje na vývoji konceptu Metaverse. Jaká je budoucnost?

Kuba Piotrowski, držitel ceny Global DMC Partners Rising Star za vášeň pro eventy, představí v case study, jak se dělají eventy ve velkých kosmetických firmách.

Jens Oliver Mayer stojí za klienty jako BMW, Dell, Hugo Boss nebo Samsung. Prozradí tipy a triky, jak budovat značkám silné vztahy se zákazníky.

Oktagon MMA, sportovní fenomén, který pravidelně sledují stovky tisíc lidí. Příběh s mottem Sometimes you win, sometimes you learn, odkryje Michal Pavel.

Trask Future Insight, 23. 3. 2023 – Praha

Priority se mění, ale víra, že nové technologie pomůžou řešit nové i stávající problémy zůstává. Motto konference Trask Future Insight. Povede se konferenci doručit to, co slibuje na homepage, tedy odhalit s jakými technologiemi se bude pracovat za několik let? Výběr z programu níže.

Ty nejzásadnější technologické trendy v podnikání představí Jan Antoš hned v 9:15 hod. Jakub Hytka bude po Coffee Breaku představovat trendy v oblasti financí. Zaměří se banky na SME, nebo na retail?

Odpoledne bude Andrej Svitek mluvit o umělé inteligenci. Slibuje návod na to, jak se orientovat v tomto transformujícím se prostředí.

Poslední přednášku dne si střihne Klára Kolouchová, kdo viděl 14 Peaks: Nothing is Impossible, ví, že se Kláře povedlo vylézt nejen na Mt. Everest, ale taky na vůbec nejtěžší horu světa K2. Přednáška s názvem Hledání vlastních „Everestů“ aneb Nahoře fouká, bude pravděpodobně jedna z těch nejvíce motivačních.

SEO Restart 30. 3. 2023 – Praha

Předposlední březnový den přivítá kino Dlabačov další z Restartů.

Tentokrát SEO Restart 2023. A co slibuje?

Podívat se na zoubek AI. V Keynote Quo vadis SEO? si Jan Tichý zafilozofuje nad tím, jak AI změní práci fulltextových vyhledávačů, a co to bude znamenat pro online marketing. Opačný pohled přinesou v dalších třech přednáškách Vojtěch Fiala, Pavel Ungr a Lukáš Kostka. Každý z daných speakerů přinese jeden pohled na to, jak AI změnila práci SEO specialistů.

Ve druhém dopoledním bloku přijde velká inspirace v podobě case study s reálným dopadem na B2B, Zdeněk Nešpor se podívá na zoubek Titánským webům a nebude chybět ani analytika.

Odpoledne bude věnované linkbuildingu, výzvám a překážkám ve světě SEO lidí. Celý den uzavře panelovka, kterou bude mít pod palcem Filip Podstavec.

Tak kde se vidíme?

Sdílejte článek

Související články